נירה דישי - Touch IT
כן, זאת אני

נעים להכיר − נירה דישי

בשתי מילים: משחקולוגית דיגיטלית.

בקצרה: מפתחת ויוצרת ב-Touch IT – סטודיו לפיתוח תוכן משחקי דיגיטלי. במסגרת זו אני מפתחת משחקים ופעילויות תוכן משחקיות עם טוויסט דיגיטלי בהתאמה אישית (לכולם – משחקים קהילתיים לחג הקיבוץ/ המושב, משחק קופסה משפחתי ליום הולדת עגול או תהליכי למידה ממושחקים). אך גם מרצה ומנחה סדנאות אינטראקטיביות על אפליקציות ומשחקים דיגיטליים לילדים (להורים), מעבירה הדרכות על משחוק תהליכים וכלים דיגיטליים לניהול זמן (לארגונים) ומדריכה טכנולוגית להשתלמויות בנושאי שילוב משחקים דיגיטליים בלמידה, יצירת משחקים דיגיטליים לימודיים וגיימיפיקציה בכיתה עתירת טכנולוגיה (למורים וצוותי הוראה). וכמובן, גם בת זוגו של אבי ואמא לשלושה בנים מקסימים – מתן, איל ושחר.

השכלה אקדמית: תואר ראשון בתקשורת, תואר שני בתרבות הילד והנוער עם התמחות מעשית בטכנולוגיה דיגיטלית לילדים. הדוקטורט הוא בינתיים רק בגדר מחשבה…

קורסים מקצועיים: אוטודידקטית ותלמידה נצחית, אבל גם למדתי את הבסיס בשפת התכנות Ruby on Rails, התמקצעתי ב-scratch, טעמתי (מעט מדי) מ-Construct2 ו-Unity. ועברתי השתלמויות מקצועיות לתקשוב ולמידה ניידת של משה"ח (מאגר מורי המורים המאושרים של משרד החינוך). בנוסף, סיימתי קורס משחקולוגיה של אנטרופי (משחק החיים לשעבר).

ניסיון מקצועי: ייעוץ, השתלמויות והדרכות טכנולוגיות למורים בתקשוב ובלמידה ניידת (סיסמה לכל תלמיד, פאידיאה), ייעוץ אקדמי לפדגוגיה חדשנית (תקשוב המאה ה-21), קורסי מורה יוזם משחוק ותקשוב (דרגות 7-9, מכללת ספיר), השתלמויות מקוונות "שילוב משחקים דיגיטליים בלמידה" ו"משחק ומשחוק בסביבה דיגיטלית" (משה"ח, מרכזי פסג"ה, סמינר הקיבוצים, בית יציב, שלומי ועוד), הדרכת חוגי יצירתיות דיגיטלית ופיתוח משחקים, אפליקציות ומולטימדיה (קרן קרב, מרטון יוזמות חינוכיות, SAMSUNG בקהילה).

פרסומים: כתיבה על אפליקציות ומשחקים דיגיטליים להורים ולילדים ב-ynet הורים, בעשר פלוס – מגזין אינטרנטי להורים למתבגרים, ירחון מעריב לילדים ובמגזין גליליאו צעיר לילדים.

לקורות החיים המלאים שלי

ומי שרוצה לקרוא עלי ועל הסיפור שמאחורי האתר הזה − הנה הגרסה הארוכה


כמה דיסקליימרים חשובים:

1. הכל אישי: את כל האפליקציות שאני כותבת עליהן בבלוג אני מורידה למכשיר שלי על חשבוני (עם העדפה ברורה לאלה שמציעות גרסאות בחינם), ואני לא מייצגת אף גורם מסחרי כזה או אחר. רק את דעתי האישית ואת תגובותיהם ותחושותיהם של ילדיי הפרטיים (ושל כמה מילדי השכנים).

2. טל"ח: למרות שאני בודקת את כל העובדות והנתונים שאני מציינת בבלוג וגם תמיד משתדלת לתת לינק לאזכור המקורי ברשת (אם יש), עדיין – אני לא חסינה בפני טעויות. אשמח אם גולשים וקוראים בקיאים ממני יאירו את עיניי בנושאים השונים.

3. ברוח טובה: אני מזמינה גולשים להגיב ולכתוב את דעתם, שיכולה להיות שונה לחלוטין משלי כמובן, אבל, כלל אצבע חשוב למגיבים באשר הם – להקפיד על תרבות שיחה ועל משוב ידידותי.

מקווה שתיהנו, נירה

רגע, מה קורא פה? l צילום: istockphoto
רגע, מה קורא פה? l צילום: istockphoto
דילוג לתוכן