חוויות משחקיות שפיתחנו ויצרנו בסטודיו במהלך השנים

מתחברים לרש"ט

משחק לוח משולב אלמנטים דיגיטלים להטמעת מודל רש"ט - רמות שילוב טכנולוגיה בהוראה. המשחק מבוסס על מודל SAMR ופותח בשיתוף עיריית אשדוד, פסג"ה אשדוד ועמותת תפוח.
עיצוב: דפנה רייך

המטרה: בטא קטנין

ליווי בני נוער ממועצה אזורית "מרחבים" בפיתוח משחק קיר במסגרת תחרות רמון ספייס לאב. המשחק נוצר כדי להציג את הניסוי שערכו בהתמודדות על תואר "חביב הקהל".
עיצוב: נאוה חורי

הפנינג משחקי מזל

חג הקיבוץ 72 של ניר יצחק - בסימן "מזל שנולדנו כאן". הפנינג משחקי מזל והגרלה עם משימות, דוכנים, הפתעות ופעילויות הקשורות לחיים בקיבוץ.

משחקידס: יום הולדת

משחק בריחה פיזיטלי (משלב בין פיזי לדיגיטלי) בסדרת משחקידס, המיועד לילדים שחוגגים יום הולדת. פותח עבור מגזין "קפטן קידס" מבית נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל.
עיצוב: יעל קלדרון

ההיסטוריה הסודית של זיקים

משחק קהילתי דיגיטלי, שבו חברי זיקים עברו מסע במנהרת הזמן על גבי מפת מסלול ועצרו בתחנות שונות שעסקו במקומות היסטוריים בקיבוץ. בדרך הם אספו אותיות והרכיבו את הצופן הסודי.

הקיבוץ שלי הוא...

יריית הפתיחה לקראת מפגש עמיתים - משחק היכרות מגבש לבעלי תפקידים משלושה קיבוצים שונים: חלוקה לקבוצות הטרוגניות ומשחק נכון/ לא נכון עם היגדים משותפים ומבחינים בין שלושת הקיבוצים.

הכל אודות דקל

משחק קהילתי לרגל חגיגות 40 למושב דקל: מתחם תחנות חווייתיות מחיי המושב - חידות לזיהוי משפחות, תמונות בזום אין, קליעה למטרה עם תאריכים בחיי המושב, וכמובן - חידות בונוס שנשלחו לכולם בשבועות שלפני המשחק כדי לעשות חשק...

הכל הולך

חוגגים 70: צועדים בשביל ניר יצחק במפה המסומנת ועוצרים בתחנות שבהן יש משימות הקשורות להווי הקיבוץ - זום אין, צילום עם סמל הגמל, נינג'ה ניר יצחק, שולה מוקשים עם עובדות היסטוריות, התאמת גרעינים, טאקי ניר יצחקי ועוד.

קורס גיימינג

קורס גיימינג שנערך במסגרת לימודי השכלה כללית בבית הספר ההיברידי של רשת אמי"ת. תלמידי כיתה י' פיתחו משחקי קז'ואל במנוע BuildBox

לחסל את הקורונה

משחק מציאות רבודה (AR) לחיסול הקורונה. כל משפחה שהשתתפה פתרה את החידות, הגיעה לאזורים שונים בקיבוץ ואיתרה את הנגיף הווירטואלי בעזרת אפליקצית מציאות רבודה.

שעשועון טלוויזיה בשידור חי

מיוחד לקורונה: משחק קהילתי בשידור חי - גרסה קונדסית לתוכנית "עניין מקומי" ששודרה בערוץ 900 של קיבוץ ניר יצחק לרגל חג קיבוץ 71.

בלשים צעירים - בית קמה

משחק משימות בסגנון "חפש את המטמון" לילדי החינוך החברתי בקיבוץ בית קמה, לרגל פתיחת החופש הגדול (2018). הילדים חיפשו את הסליק הנעלם ונעזרו ברמזים ואותיות שאספו במהלך המשחק.

בינגו דיגיטלי

משחק חוויתי לאירוע משפחתי -סבא יוסי שחגג 70 עם כל הילדים והנכדים.
עיצוב: מוריה סרי-לוי

אפיקומן 2020

משחק בריחה דיגיטלי למציאת האפיקומן, שמסתתר באזור מסוים בקיבוץ. המשחק פותח בזמן הקורונה.

להציל את מגילת העצמאות

ליווי צוות מורים בפיתוח משחק בריחה לכל שכבה ז', לרגל 70 שנה למדינה - פיצוח חידות היסטוריות בעזרת ידע מתמטי במשחק תחנות ברחבי בית הספר

חידון בת מצווה

משחק דיגיטלי חוויתי לכבוד בת המצווה של הדר, הכולל שאלות מעניינות על חייה וסרטוני ברכות מצולמות של כל אוהביה.
עיצוב: מוריה סרי-לוי

הכוכבים של זיו

משחק משימות דיגיטלי לילדים, כולל ניקוד, טבלת אלופים ומדליות, בכנס סוכרת נעורים בבית חולים זיו בצפת.
בשיתוף: עמותת "סמסונג בקהילה"

BIG יצחק

חגיגות 68 לניר יצחק במשחק רב-משתתפים. משחקים "מוגדלים" הקשורים לחיי הקיבוץ בכל השנים. מסלול טיול בוקר מוגדל, תשבץ אנושי של כלים חקלאיים, חידות קיבוציות ("מי גנב את הקלנועית?"), תחנה ליצירת ממים ועוד.

מחוץ לקופסה

חוג שבועי לפיתוח משחקי קופסה משולבי טכנולוגיה (כיתות א'-ב'), קריית החינוך אשכול.

מיטיב"י לכת

משחוק כנס העשור של קהילת מטיב"ה - מערך טיפולי לילדים עם בעיות התנהגות בשפ"י (שירות פסיכולוגי ייעוצי).

המירוץ למושב

משחק תחנות עם כתבי חידה בין זכרונות הילדות של חברי הקיבוץ, כולל חידות מקדימות ואפשרות לצבור בונוסים לקראת אירוע המשחק עצמו. לרגל יום הולדת 36 של המושב שדי אברהם.

מצב טיסה

מסביב לעולם ב-60 דקות - הפעלה משחקית עם טוויסט דיגיטלי לילדי א'-ב' (מרכזון פשוש 2019).
עיצוב: מוריה סרי-לוי

המירוץ לקיבוץ

משחק "המירוץ לקיבוץ" - מסע של כתבי חידה בין זכרונות הילדות של חברי הקיבוץ. לרגל יום הולדת 67 לניר יצחק.

קלפי AR

קלפי AR (מציאות רבודה) למשחק קבוצתי שעסק בעקרונות המשחוק הדיגיטלי. התמונות מאירוע הפתיחה של צוות המו"פניקים, רשת אמי"ת אור עקיבא

חוברת יום הולדת

חוברת פעילויות ומשחקים ליום הולדת למנויי מגזין "קפטן קידס" מבית נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל. החוברת כוללת גם את "מתכנני המסיבות" - משחק לוח עם קלפים וטוויסט דיגיטלי.
עיצוב: יעל קלדרון

מחוברים

חג קיבוץ 69 - משחק תחנות שמתבסס על מה שמחבר בין כל חברי ותושבי הקיבוץ - פרטים ביוגרפיים, הישגים ספורטיביים, סיפורי העלייה וההגעה למקום ועוד.

אנחנו זמינים גם בווטסאפ

שנתקדם לשלב הבא?

נירה דישי
משחקולוגית דיגיטלית

נייד: 054-7669300
מייל: niradishi@gmail.com

דילוג לתוכן